Новини

Танцюйте, урбаністи! Путівник франківським фестивалем Сеанс Міського Сканування

Кульмінація міжнародного урбаністичного фестивалю «Сеанс міського сканування», який розпочався у Франківську ще наприкінці травня, припадає на кінець червня й початок липня. Цими днями у Франківську відбуватимуться відкриття виставок, лекції та вечірки.

Частина програми — закрита, тобто, спрямована лише на учасників фестивалю. Але послухати концерти Zapaska, OY Sound System чи Atomic Simao, познайомитись з митцями за бранчем чи послухати лекцію про універсальний дизайн може кожен охочий.

Цього року «Куфер» є медіапартнером фестивалю. І починаємо ми з головного — з програми.

Усі події фестивалю відбуваються на території заводу «Промприлад» або поруч із ним. Якщо у заходу вже є створена facebook-подія — вона залінкована у назві.

Червень

21 червня

Лекція про універсальний (інклюзивний) дизайн

Універсальний дизайн – дизайн усіх речей, в центрі уваги якого знаходиться людина і який враховує потреби кожного і кожної.

Під час цієї лекції троє кураторів фестивального воркшопу «Універсальний дизайн» розповідатимуть про різні виміри цього дизайну. Олена Іванова, експертка з соціальних реформ, розкаже, як можна робити місто більш комфортним, якісним та безпечним. Експертка з соціальної інклюзії Марина Лебідь розкаже, чому варто враховувати потреби всіх громадян у міському просторі. А Євгеній Свєт говоритиме про безбар’єрне середовище: як його створити і чому воно зручне не тільки для людей з інвалідністю.

Коли? 11:45

Де? Відкритий цех

Фото: Сеанс Міського Сканування

 

25 червня

Вечеря з митцем

Вечеря з митцями самоорганізованої ініціативи ДЕ НЕ ДЕ.

Від лютого 2016 року її учасники відвідали невеликі міста у різних регіонах України: Хабне, Орбіта, Лубни, Новгород-Сіверський, Лисичанськ та інші. Митці досліджували вплив процесів декомунізації на зміни у міському середовищі. Своїми роботами художники привертають увагу до питання збереження і переосмислення культурної спадщини.

Коли? 12:00

Де? MetaLab

29 червня

Бранч з митцем

Розмови про партисипативне мистецтво за бранчем. Гість Сергій Канцедал — керівник виставкового простору Barriera, співкуратор OGR YOU (Young Adults) CLUB & TALKS, OGR Officine Grandi Riparazioni, Турін, Італія.

На бранч можна приносити з собою будь-яку страву (круасани, фрукти, канапки тощо). Мова зустрічі — англійська.

Коли? 12:00

Де? MetaLab

29 червня

Музична вечірка від Фантазери-ЛДА

Вечірка від організаторів мистецької резиденції електронної музики у Карпатах Фантазери. Особливість вечірки — таємна локація. Про місце проведення події стане відомо за кілька годин до початку.

Коли? 19:00

Де? Secret Spot

Фото умовне (Detali)

 

Липень

6 липня

Бранч з митцем

Розмови про партисипативне мистецтво за бранчем. Гість цієї зустрічі — Олексій Салманов, який займається фотографією. Однак ще він працює з  перформансом та інсталяцією. Салманов нагороджений спеціальною премією PinchukArtCentre 2009 та номінант на Премію PinchukArtCentre 2011 року.

На бранч можна приносити з собою будь-яку страву (круасани, фрукти, канапки тощо). Мова зустрічі — англійська.

Коли? 12:00

Де? MetaLab

Продовження у статті від онлайн видання Куфер.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×