Новини

Світ, повний можливостей

«Світ, повний можливостей» — проект-переможець весняної хвилі програми «Міські Ґранти» 2018 року, втілений командою Інституту неформальної освіти.

Тематичний напрям проекту: прогресивна освіта

Отриманий ґрант: 17 260 грн.

Проект соціальної мультиплікації, орієнтований на дітей віком від 10 до 16 років, завдяки індивідуальному сприйняттю кожної дитини розкривав актуальні соціальні теми. 

Соціальна мультиплікація — це унікальна методика поглибленого вивчення думок і переживань людини задля налагодження комунікації та  вирішення важливих проблем. Діти самі придумують ідею, сюжет мультфільму та працюють над його розробленням.

Учасники створювали мультфільми з підручних матеріалів: пластиліну, кольорового паперу, вирізок із журналів, макаронів, круп чи гербарію.

До проекту було залучено 116 учасників, які самостійно створили 12 короткометражних мультфільмів протягом 6 тренінгів.

Довідка: Програма «Міські Ґранти» заснована платформою «Тепле Місто» у вересні 2015 року. Програма націлена на активізацію й посилення ініціатив, громадських організацій та середовищ, які ставлять за мету прогресивний розвиток міста, втілення практичних проектів, котрі покращують якість життя у місті, та залучення громади міста до участі в процесах розвитку Івано-Франківська У 2019 році програму було перейменовано на  «Малі Ґранти Теплого Міста».

Сайт програми: http://grants.warm.if.ua/

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×