Новини

«Міські Ґранти» - «Поборемо біду разом»

У вересні 2015 року платформа «Тепле Місто» запустила програму «Міські Ґранти» з метою активізувати та посилювати ініціативи, громадські організації і середовища, які ставлять за мету проґресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі у процесах розвитку Івано-Франківська.
У першому конкурсі програми «Міські Ґранти» перемогли 5 проектів. «Поборемо біду разом» – один із них.

 

 

Проект інформаційно-просвітницької кампанії «Поборемо біду разом» був реалізований організацією Благодійний фонд «Ти-Ангел».

В рамках кампанії було проведено навчальний семінар на тему первинної діагностики онкозахворювань у дітей, слухачами якого стали лікарі-педіатри та студенти-медики останніх років навчання. Подія відбулась за участі провідних фахівців галузі дитячої онкології та гематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Захід мав за мету привернути увагу місцевої влади та медичних закладів до проблеми дитячої онкології. Доповіді та теми семінару були побудовані довкола важливості профілактики та первинної діагностики онкозахворювань у дітей, а практичні виступи були покликані додатково інформувати лікарів про перші симптоми та ознаки раку, а разом з тим про можливість успішного лікування лімфом та пухлин у дітей.

Заходи формату кампанії «Поборемо біду» підвищують рівень онконастороги серед педіатрів та батьків щодо симптомів прояву раку у дітей та інформують про важливість профілактики і ранньої діагностики пухлин у дітей.

 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×