Новини

Оголошуємо тендер - забезпечення кейтерингу

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю надання послуг харчування учасників заходів  у рамках проєкту «Посилення спроможності громадянських ініціатив та збільшення їхнього впливу для протистояння викликам»  (SG54897).

Загальна інформація про проєкт:

“Тепле Місто” – це платформа ініціатив та синергії між ними. Наші цілі: розбудовувати довіру – інституційну, міжінституційну, міжособистісну. Будувати діалог в трикутнику «громадянське суспільство — бізнес — адміністрація». Розвивати культуру проактивності. Формувати моделі міжсекторальної трансформації з потенціалом поширення в інші міста.

Пандемія та війна значно вплинули на громадські організації та ініціативи в містах – як позитивний напр. поява великої кількості волонтерських груп, так і негативний – припинення активної діяльності частини сектору через виклики часу. В той же час громадський сектор повинен зберігати свою суб’єктність та слідкувати за порядком денним в громадах для забезпечення усестороннього та збалансованого підходу у відбудові та відновленні міст та громад. В цих умовах одним з етапів пошуку рішень бачимо потребу дослідити реальний стан громадського сектору в Івано-Франківську, проблемні галузі і точки, а також можливості для розвитку. Ми переконані, що аналіз стану за участю активних гравців сектору та пошук рішень є важливим етапом для визначення спільного бачення розвитку сектору та формування кроків у напрямку до творення людино-центричного міста в нових умовах.

У рамках нашого проєкту ми прагнемо (1) посилити спроможність громадянських ініціатив та суспільства загалом через тематичні події, (2) визначати сфери спеціалізації та впливу громадянського сектору міста задля протистояння викликам і кризам, (3) розповісти та передати досвід і практики інкубації ініціатив у стійкі організації та тематичні спільноти на прикладі проектів «Теплого Міста».

Очікувані задачі:

  1. Забезпеечння кейтерингу на каво-перервах події на 30 учасників (1 кава-пауза)

  2. Забезпеечння кейтерингу на каво-перервах події на 100 учасників (2 кава-паузи)

  3. Забезпеечння кейтерингу на двох каво-перервах та обід учасників події на 20 учасників (2 події).

Місце надання послуг: Івано-Франківськ. 

Вимоги:

  1. Можливість організації кейтеринг на виїзді.

  2. Підготовлене орієнтовне меню.

Як подати пропозицію:

Пропозиція має містити: 

  1. Фінансову пропозицію (згідно поданого нижче додатку 1), яка враховує усі податки і збори, а також логістичні витрати.

  2. Зазначити статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа з наданими відповідними реєстраційними документами.

Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту iryna.kovtun@warm.if.ua з темою листа “SG54897 Послуги фандрейзера” не пізніше 10 березня 2023 року. 


Зверніть увагу:

Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Ірина Ковтун, електронна пошта для звернень iryna.kovtun@warm.if.ua.

Додаток 1. Фінансова пропозиція.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×