Новини

Новий сайт «Теплого Міста» в рамках «Цифрового перетворення Івано-Франківської області»

Сьогодні відбулася презентація нового сайту платформи «Тепле Місто», а також інших проектів в рамках «Цифрового перетворення Івано-Франківська».
Кампанію «Цифрове перетворення Івано-Франківської області» реалізували Google Україна в співпраці з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Івано-Франківською міською радою. Основною метою кампанії стало підвищення інвестиційної та туристичної привабливості Прикарпаття за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

Прикарпаття є одним з найпопулярніших регіонів України для зимового відпочинку, а гірськолижні курорти Івано-Франківщини мають неабиякий попит серед українських та іноземних туристів. Область має унікальне поєднання природних та історичних пам’яток, і на Прикарпатті є багато цікавих місць, як для активного, так і культурного або оздоровчого відпочинку.

В рамках кампанії Google Україна створили спеціальний сайт «Мандруй Івано-Франківщиною» (http://discover.if.ua), де всі охочі зможуть знайти інформацію про кращі місця Прикарпаття для відпочинку. На сайті зібрано безліч корисної інформації, включно із 3D-турами по таких цікавих місцях, як Манявський Скит, давнє місто Галич; ви зможете піднятися на Ратушу Івано-Франківська або помилуватися приголомшливими краєвидами в обсерваторії Піп Іван. Обравши на мапі об’єкт, який вас цікавить, можна подивитись, що є поряд і де можна зупинитися. На сайті ви знайдете контактну інформацію та багато яскравих фото і відео.

Для зручності на сайті «Мандруй Івано-Франківщиною» є інструмент «Сплануй подорож», який дозволяє скласти маршрут з місць, що вас цікавлять, і потім поділитися ним з друзями або запросити їх приєднатися. Крім того, ми пропонуємо декілька вже розроблених маршрутів. 

В рамках кампанії також представлено оновлений і покращений сайт «Тепле Місто» (http://warm.if.ua). Ресурс «Тепле Місто» є онлайн-платформою для різних ініціатив та синергії між ними. Він покликаний надавати нові можливості для об’єднання зусиль адміністрації міста, локального бізнесу та громади задля сталого розвитку Івано-Франківська. Зокрема, на платформі розкривається ряд можливостей, які створені для активної взаємодії всіх трьох сторін: ґрантові програми, комунікаційні інструменти, обмін досвідом. На сайті вбудований зручний безкоштовний інструмент Google Digital Workshop – онлайн-курси, які дають змогу представникам малого та середнього бізнесу отримати навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку компанії, кар’єрного росту чи просто для впевненості у власних силах.

Важливою складовою проекту стало створення «Інвестиційного порталу Івано-Франківської області». На мапі інвестиційної привабливості можна редагувати і додавати нові цікаві для інвесторів об'єкти. Основна мета даного проекту – залучення нових інвестицій в Прикарпатті та сприяння розвитку регіону.

Також Google Україна представили карту «Парковки Івано-Франківська», де можна знайти парковки міста з геоприв'язкою до Карт Google. Сайт оснащений фільтрами за типом стоянок (вуличні парковки, паркомати, паркінги), можливістю оплати карткою тощо. 

Невід'ємною складовою кампанії є низка освітніх проектів: серія семінарів для представників місцевого самоврядування та представників малого і середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів з основ цифрової грамотності та безпеки в Інтернеті та багато іншого.
Ця кампанія є частиною проекту Google «Цифрове перетворення регіонів України».

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×