Новини

«Книги. На часі». Діалог другий: Таня Родіонова та Богдана Давидюк

Запрошуємо на другу зустріч у форматі «Книги. На часі». Серед усіх подій в межах ініціативи «Читай» саме діалоги про літературу і досвіди читання сприяють найбільш відкритому спілкуванню. У четвер, 26 травня, поговоримо з перекладачкою й поеткою Тетяною Родіоновою та художницею й ілюстраторкою Богданою Давидюк.

Разом з вами будемо ділитися власними історіями про те, яку літературу і в який спосіб читаємо; поговоримо про найбільші читацькі відкриття; про книжки, до яких постійно повертаємося, про авторок і авторів, які сформували наші літературні шляхи.

Запрошуємо усіх: досвідчених і тих, хто тільки розпочинає шлях активного читача, тих, для кого книжки – це хобі, або ж професія чи інструмент навчання; колекціонерів домашніх книгозбірень і тих, хто легко прощається із прочитаними примірниками. Разом з нами, ділитимуться своїми думками і порадами книжок, які на часі:

Богдана Давидюк – художниця, ілюстраторка.

Таня Родіонова – перекладачка, поетка, менеджерка культурних проєктів, директорка Літературно-перекладацького фестивалю TRANSLATORIUM.

Формат зустрічей є камерним, а кількість місць обмежена фізичним простором кав’ярні, тому просимо про коротку реєстрацію.

Місце зустрічі: кав’ярня «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича).

Початок о 19:00.

Бережіть себе і до зустрічі на подіях #читай 

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×