Новини

Фінансова грамотність. Як почати інвестувати

В Україні фінансова грамотність ще не є обов’язковим предметом для вивчення в школі й багато хто при вступі в доросле та самостійне життя просто не вміє правильно керувати своїми грошима.

Від фінансової грамотності населення залежить не тільки особистий добробут кожного громадянина, але й економічний успіх країни. Та в першу чергу, фінансова грамотність потрібна кожній людині щоб ефективно користуватися грошима й швидко досягати нових рівнів матеріального добробуту.

10 квітня в місті Івано-Франківськ на території “Promprylad. Renovation” відбулася лекція “Фінансова грамотність. Як почати інвестувати” для людей, яких цікавить можливість інвестування, власників бізнесів та підприємців. Лектором був Андрій Жовтанецький ― викладач курсів з фінансів на магістерських програмах Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), практикуючий інвестор, аналітик.

На події Андрій розповів:

- як навчитися накопичувати заощадження, ефективно їх використовувати та інвестувати;
- про основні правила і принципи інвестування;
- основи аналізу ринку інвестування;
- про грошові потоки та класи активів для інвестування.

Наприкінці лекції доповідач та аудиторія дійшли згоди, що найбільш перспективним інвестиційним рішенням є вкладення грошей в українські довгострокові креативні проекти. Прикладом яких є інноваційний центр “Promprylad. Renovation”. Це проект зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Дізнатися більше про “Promprylad. Renovation” та імпакт-інвестування.

Проект «Розвиток середовища для навчання бізнесу у місті Івано-Франківськ» реалізується в партнерстві з Lviv Business School (LvBS) за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×