Новини

Дизайн-мислення в бізнесі

15-16-17 березня відбувся воркшоп “Дизайн-мислення в бізнесі" з Олександром Акименком.

«Для того, щоб вижити у сьогоднішньому складному світі, організаціям потрібно створювати й впроваджувати нові ідеї. Це потребує творчості та креативних робітників. Це секретний соус, або в еволюційному плані це те, що робить вас смачним. Організації без цього не можуть конкурувати», — Тім Браун СЕО IDEO.

Підприємці з Івано-Франківська та області, учасники бізнес-спільноти Теплого Міста, отримали практичні знання по створенню інновацій: продуктів та сервісів. Протягом трьох днів воркшопу, керівники компаній практикували метод дизайн-мислення, розв'язували проблему “Як покращити екосистему підприємництва в Франківську?”.

В результаті, п'ять команд проводили інтерв'ю з користувачами, спостерігали та презентували свої прототипи (розв'язання проблеми).

- Успіх визначається не якістю, а задоволенням реальних потреб клієнта впродовж всього ланцюжка створення цінності. Користувачі хочуть досвіду, про який хочеться розказати. Дизайн-мислення один з основних інструментів у менеджменті “економіці досвіду”. Прототипування — створення продукту і тестуванню на реальних користувачах, обов'язковий елемент дизайн-мислення.

- Спробуйте кінцевий користувацький досвід самі: їжте те, що вони їдять, витрачайте стільки ж скільки і вони, живіть як вони живуть, ходить там де вони. Обмежте себе там де і вони.

Проект «Розвиток середовища для навчання бізнесу у місті Івано-Франківськ» реалізується в партнерстві з Lviv Business School (LvBS) за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малого та середнього підприємництва проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Проект "Партнерство для розвитку міст" проміс / pleddg

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×