Програма

Вивіски підтримай проєкт

Реалізовано
4%
бюджет проєкту 50000.0 UAH
зібраних коштів 2350.0 UAH
долучилось людей 8

Ціль програми  естетично привабливе, красиве та сучасне місто з власною ідентичністю.

Зараз історичні фасади середмістя та пам’ятки архітектури приховані за яскравими та недоречними елементами реклами і декору.

Фасади будівель є нашим пріоритетом, бо в нашому розумінні — це "обличчя" будівель, що у своєму поєднанні створюють унікальні ансамблі вулиць. Вивіска — навігаційний елемент будівлі, що інформує про розміщені в ній підприємства, установи та організації. Вивіска може складатися з одного чи декількох елементів, що містять інформацію, яка не дублюється.

Завдання програми  формування правильного сприйняття вивіски як елементу фасаду.

Правила, якими мають керуватися дизайнери, проектуючи візуальну пропозицію вивіски
Першочергово це відповідність правилам візуального стилю Івано-Франківська у частині архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць. Правила були розроблені агенцією AIMBULANCЕ на підставі прикладів країн Західної Європи та відповідають міським положенням про порядок розміщення вивісок у Івано-Франківську.

Другий принцип  збереження автентичного вигляду будівель, зважаючи на їхні архітектурні особливості. Якщо будівля є пам’яткою архітектури, то, крім правил встановлення вивісок, враховуються принципи Венеціанської хартії з охорони й реставрації нерухомих пам'яток і визначних місць.

Третій принцип це "UX" ("досвід користувача", від англ. "user experience"). Під час розробки дизайну вивіски беруться до уваги особливості розташування будівлі, а саме: під яким кутом зору та на якій відстані більшість перехожих бачить заклад. Аналізуючи ці дані, ми проектуємо таку візуальну пропозицію, яка сприятиме впізнаваності та забезпечить виконання основних функцій вивіски — інформування й навігація. Разом із тим, розроблена пропозиція має підкреслити особливості будівлі.

Scarlett before Scrlett after
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×