Координаційний центр Save Ukraine Now

Триває

Влада міста Івано-Франківська, Територіальна оборона ЗСУ та громадські активісти Івано-Франківська об’єднали зусилля та запустили Координаційний центр #SaveUkraineNow. Ініціаторами створення Центру стали Івано-Франківська міська рада, Територіальна оборона Збройних Сил України в Івано-Франківську, Платформа «Тепле місто», інноваційний центр Промприлад.Реновація, Івано-Франківський Драмтеатр ім. Івана Франка, Громадська організація «Металаб», Громадська спілка «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Благодійний фонд «Апостол» та інші. 

Головною метою Центру #SaveUkraineNow є створення тимчасової структури для підсилення оборонної спроможності Територіальної оборони в Івано-Франківській області, ЗСУ та гуманітарних ініціатив України. Партнери об’єднались, щоб створити технологічну логістичну платформу з єдиною базою даних, яка збирає, аналізує та координує розподілення різноманітної допомоги у місця найбільшої потреби. Це дозволить забезпечити необхідним наших захисників з ТерОборони, які відправляються в зону бойових дій. А також організувати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та людям, що залишаються в зоні бойових дій.

«Україна отримує неймовірно багато допомоги з закордону та від своїх громадян. І виклик, який постав перед нами – впорядкувати цю допомогу, зробити так, щоб вона була узгоджена з реальними потребами військових на фронті та цивільних у скруті. Тож ми вирішили зробити це технологіями ХХІ століття. Зараз ми безперервно моніторимо, шукаємо та аналізуємо всю інформацію про потреби ЗСУ, ТрО в Івано-Франківській області, тимчасово переміщених осіб та цивільних у зоні бойових дій. Також збираємо всі можливості для забезпечення цих потреб. За допомогою нашої інтегрованої бази даних ми зможемо реалізовувати ці потреби ефективно та швидко», - говорить один з ініціаторів Центру Роман Гавриш. 

Підтримати #SaveUkraineNow можуть усі, хто готовий стати пліч-о-пліч у нашій боротьбі за мир за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/saveukrainenow

Слідкувати за діяльністю Центру можна на нашому сайті saveukrainenow.if.ua, у Facebook та Instagram.

Новини про проєкт

більше новин
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×