Програма bit.ly/2wG7Vgk

Антикризова програма Теплого Міста

Триває

З огляду на ситуацію, що сьогодні склалась у світі, Україні та Івано-Франківську зокрема, платформа Тепле Місто перейшла до антикризового режиму роботи. В цей період зусилля платформи спрямовані на два основні напрямки: протидію поширенню коронавірусу та підтримку економіки в кризових умовах.

В рамках першого напряму створено Антикризовий фонд Теплого Міста, за перший день роботи якого вдалось зібрати 245 тис грн. Завданням фонду є підсилення пріоритетних напрямів у боротьбі з COVID-2019 в м.Івано-Франківську. Ми зайшли у партнерство з ініціативами Stop COVID-19.IF та Івано-Франківським ІТ Кластером заради спільної мети та для досягнення максимального результату.

Структура роботи Антикризового фонду: 

•  фандрейзинг (залучаємо кошти від місцевих бізнесів та фізичних осіб);

•  щоденно моніторимо потреби міста та направляємо залучені коштів на закупівлю, відповідно до пріоритетності;

•  координуємо процеси ресурсної допомоги спільно з партнерами, діяльність яких спрямована на протидію COVID-2019;

•  шукаємо інноваційні методи у сфері медицини;

•  інформуємо мешканців Івано-Франківська про найсвіжіші новини, пов’язані із пандемією.

Свій внесок ви можете зробити за посиланням або за реквізитами:

Одержувач: БО "Благодійний фонд "Тепле Місто", код ЄДРПОУ / ІПН 39377102

Номер рахунку UA743365030000026000303995927

Банк одержувача: АТ "Ощадбанк" МФО 336503

Призначення платежу: благодійний внесок

Антикризовий фонд Теплого Міста синхронізує свою діяльність спільно із партнерами, тому донейти можна також спрямовувати цим ініціативам за посиланнями: "Івано-Франківський ІТ Кластер", Stop COVID-19.IF. Ми спільно моніторимо ситуацію в медичних закладах і на зібрані кошти закуповуємо все необхідне.

Другий напрям роботи платформи — Антикризова підтримка економіки. Передбачає стимулювання бізнесу до адаптації у складній економічній ситуації та пошуку нових форматів діяльності через доступ до освіти, інновацій та менторської підтримки. 

В межах цього напряму визначено наступні завдання: 

- проводимо онлайн-навчання та вебінари з лідерами думок, орієнтованих на власників малого та середнього бізнесу;

- шукаємо ідеї та нові формати щоб допомогти бізнесу адаптуватися до умов економічної кризи;

- підтримуємо малий та середній бізнес шляхом організації мотиваційних, менторських та нетворкінгових онлайн-зустрічей різних форматів.

Анонси подій публікуватимуться на сторінці платформи Тепле Місто у фейсбуці 

"Те, як ми пройдемо цю кризу, буде визначати, ким будемо ми — як місто та суспільство — наступні 10 років. Зараз саме час об’єднуватись та консолідувати свої зусилля для того, щоб пройти ці випробування разом. Тоді ми зможемо з  ними впоратись і швидше вийти на нову траєкторію розвитку", — Юрій Филюк, керівник платформи Тепле Місто.

Платформа Тепле Місто залишається відкритою до нових партнерств. Ми віримо, що спільними зусиллями та активною роботою допоможемо нашому місту у складній ситуації. Зараз важливим є кожний внесок. Залишайтесь вдома, але не залишайтесь байдужими.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×