Urban Space Global Teple Misto 3511

Urban Space Global

Urban Space Global — це програма, яка передбачає відкриття закладів у форматі Urban Space в інших містах України та світу  на умовах соціальної франшизи.

Місія — поширити досвід успішного соціального підприємництва як дієвого інструменту для створення можливостей і суспільних трансформацій. Спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами. 

Франшиза Urban Space — це «соціальна франшиза», створена на основі проєкту “Urban Space 100”, яку платформа “Тепле Місто” передає іншим некомерційним організаціям, що подають запит на реплікацію проєкту. 

З 2016 року платформа "Тепле Місто" працює над розвитком Urban Space Global. За перші два роки команда Urban Space 100 набула досвіду реалізації та управління проєктом, тому готова ділитися своїми знаннями з організаціями з інших міст України та світу. 

Першим  закладом відкритим за умов соціальної франшизи став Urban Space 500 в Києві. 15 березня 2017 року розпочалася кампанія пошуку меценатів для громадського ресторану Urban Space 500, а 18 грудня 2018 року відбулося відкриття громадського ресторану по вулиці Бориса Грінченка, 9. Запуском проєкту у місті Київ займалась громадська організація “Інша освіта” та ресторанна компанія “DRUZI Cafe & Bar”. 

За час існування програми Urban Space Global отримано понад  300 запитів на реплікацію проєкту Urban Space 100 як з міст України, так і за кордону, а саме: Німеччини, Канади, Казахстану, США та Польщі.

Детальніше про історію створення проєкту Urban Space 100 та умови соціальної франшизи можна прочитати у брошурі

Для отримання консультації щодо соціальної франшизи рекомендуємо заповнити заявку на сайті та надіслати її на електронну адресу – franchise@urbanspace.if.ua.

 

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим