Ґранти Теплого Міста Teple Misto 3511

Ґранти Теплого Міста

«Малі Ґранти» — ґрантова програма, створена платформою «Тепле Місто» для активізації та посилення низових ініціатив, громадських організацій та середовищ, що втілюють власні соціальні проекти в Івано-Франківську.

Цілі програми:

 1. Залучати мешканців Івано-Франківська до активної участі в розвитку міста.

 2. Підтримувати та посилювати громадські ініціативи, організації та середовища за допомогою ґрантових конкурсів, навчальних подій та консультативної підтримки.

 3. Формувати проактивні спільноти Івано-Франківська.

 4. Втілювати проекти, що покращують якість життя у місті.

Цінності програми:

 1. Оптимізм

 2. Корисність

 3. Співпраця

 4. Залученість

 5. Проактивність

 6. Підтримка

Ґрантовий фонд програми формується з внесків  спільноти партнерів «Теплого Міста», і складає 80 000 грн на одну хвилю. Максимальна сума, яку команда може отримати для реалізації власної ідеї, — 20 000 грн. Автори проекту повинні бути готові забезпечити проект власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки.

Хто може податись?

«Малі Ґранти Теплого Міста» — ґрантова програма Івано-Франківська з простою та зрозумілою системою подачі. Якщо у вас є ідея соціального проекту, який хочеться втілити в реальність, ви є громадською організацією, ініціативною групою чи просто компанією друзів, яка збирається за горнятком кави, щоб обговорити бажані зміни в спільноті, — тоді «Малі Ґранти Теплого Міста» саме для вас!

Як податись?

Кожна хвиля програми відбувається в три етапи:

І етап: Оголошення конкурсу

Тривалість: 1 місяць.

Команди можуть звернутися за консультацією чи аналізом аплікаційної заявки до координатора проекту. Долучайтесь до нашої  Facebook-сторінки, щоб не пропустити події, тренінги та навчання ,які організовуються в межах програми.

Для подачі та аналізу аплікаційної заявки, консультації команд, рекомендаційної підтримки координатора, пишіть на електронну пошту: grants@warm.if.ua

ІІ етап: Оцінювання проектів

Тривалість: до 20 днів.

Для  кожної хвилі програми обирається незалежна комісія експертів, яка оцінює заявки спочатку дистанційно, відбираючи півфіналістів, а потім — під час співбесіди, яка є вирішальним етапом вибору переможців. Незалежна комісія програми формується з представників спільноти партнерів «Теплого Міста», громадських активістів, представників міської адміністрації, а також переможців попередніх хвиль. Такий підхід дає змогу отримати кваліфіковану, багатогранну та незалежну оцінку поданих проектів.

ІІ етап: Реалізація проектів

Тривалість: 3 місяці.

Команди-переможці після оголошення результатів отримують кошти для реалізації власних проектів.  Усі події в межах проектів, а також їхні результати висвітлюються в соціальних мережах ґрантової програми, а також  на сайті платформи “Тепле Місто”.

Які проекти можна подати ?

1. Будуть реалізовані в Івано -Франківську.

2. Спрямовані на розвиток громади та підвищення якості її життя.

3. Некомерційні, аполітичні, нерелігійні.

Проекти можна подати за одним із тематичних напрямів:

 1. Міський простір: міське середовище, вуличні меблі, зелені зони, дружність міста для всіх груп мешканців.

 2. Сучасне мистецтво: події, виставки, мурали, перформанси, просвітницькі проекти.

 3. Гарячий спорт: вуличний спорт, масовий спорт, рекреаційні активності в місті.

 4. Стала мобільність: велосипедний рух, пішохідний рух, громадський транспорт.

 5. Екологія та енергоефективність міста, його будинків та мешканців.

 6. Прогресивна освіта: неформальна, альтернативна, сучасна, практична, а також ініціативи, пов’язані зі змінами традиційної системи освіти.

 7. Розвиток прогресивного підприємництва: проекти, направлені на активізацію в бізнес-середовищі міста інтелекту, спроможності, сталості та взаємодії з іншими

У рамках програми у 2020 році відбудеться 3 хвилі: 

 • весняна: 27 січня — 27 лютого
 • літня: 27 квітня — 27 травня
 • зимова: 27 серпня — 27 вересня

Брошура-порадник “7 кроків від ідеї до успішного проекту” 

Офіційні правила літньої хвилі

Аплікаційна форма та бюджет

Надсилайте заявки на grants@warm.if.ua

Рекомендовані проекти

Дослідження транспортної поведінки

З середини 2021 року Metalab у співпраці з платформою “тепле місто” вивчали, що впливає на рішення франківців щодо своїх поїздок містом.   Зростання автомобілекористування в Івано-Франківську, а також попит на вживані автомобілі з низькими показниками екологічності, призводить до погіршення якості повітря, що викликає у населення захворювання органів дихання та серцево-судинної системи, сприяє поширенню вірусних захворювань, […]

Детальніше
Нова економіка Івано-Франківська

«Нова економіка Івано-Франківська (NEF)» — це  проєкт, який передбачає процес трансформації міста у конкурентоспроможний інноваційний економічний центр.  Його головне завдання — посилити локальні економічні процеси, щоб стимулювати інноваційну економіку та спонукати створення продуктів з високою доданою вартістю в Івано-Франківську. У фокусі проєкту — місцевий бізнес, інноватори та дослідники. NEF триватиме 3 роки: з квітня 2022 […]

Детальніше
Читай

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами. Дізнавайтеся анонси та новини проєкту і спілкуйтеся з його учасниками у […]

Детальніше
Дізнавайся про нові проєкти та можливості першим