Новини

SaveUkraineNow за 70 днів війни: $1,2 млн підтримки для воїнів Прикарпаття. Інфографіка

До роботи Координаційного центру Save Ukraine Now команда “Теплого міста” долучилась із перших днів війни. Усі ці два місяці повномасштабних бойових дій центр концентрував свої зусилля на допомозі військовим Прикарпаття. Завдяки громаді, партнерам та благодійникам Save Ukraine Now зібрав на укомплектування батальйонів Збройних Сил України з Прикарпаття $1,23 млн, закупивши військовим засоби захисту, одяг і взуття, медикаменти, а також придбавши транспорт та інші необхідні товари. Детальніше – у звіті Save Ukraine Now!

46% з витраченої суми - це внесок українського бізнесу, 45,9% - благодійних організацій, 8% - персональні благодійні внески. Хочемо від імені співзасновників Координаційного центру Save Ukraine Now подякувати усім, хто долучився до підтримки наших військових та довірив нам ресурси для швидкого та якісного забезпечення воїнів. Хочемо відзначити, що за час діяльності Save Ukraine Now сформувався пул постійних партнерів, які на системній основі долучаються до нашої перемоги. Це, зокрема, АТ “Прикарпаттяобленерго” – 5 млн грн, Юридична компанія Moris – 8,2 млн грн, БФ “Українська єдність” – 200 тис. грн.

Попереду ще багато роботи для нашої перемоги. Найближаймо її разом!

Підтримати Save Ukraine Now

Довідка: Координаційний центр #SaveUkraineNow, головна місія якого - підтримка та забезпечення батальйонів Прикарпаття на передовій, створено за ініціативи Івано-Франківської міської ради, Територіальної оборони Збройних Сил України в Івано-Франківську, Громадської спілки «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Платформи «Тепле місто», Івано-Франківського Драмтеатру ім. Івана Франка, Громадської організації «Металаб», Благодійного фонду «Апостол», інноваційного центру Промприлад.Реновація та інші.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×