Новини

Ресторан у Кремнієвій долині зібрав для України понад $10 000

Alice’s restaurant – відомий ресторан, який є символом епохи Руху за мир 1960-х та розташований посеред сейквойного лісу-заповідника в Каліфорнії, США. Його теперішні власники, Енді та Джеймі Керр, захотіли допомогти українцям, що постраждали через війну. Вони випустили спеціальні футболки на підтримку України та з їх продажу пожертвували для Save Ukraine Now $10 000.

Команда ресторану у футболках на підтримку України. Фото з Instagram Alice's restaurant

Алекс Таубер, друг родини Керр, співзасновник та СЕО компанії Veer, розповів Теплому місту про те, як виникла ідея такої підтримки.

На фото Енді Керр, один із співвласників Alice's“Ми з колективом маємо традицію – коли зустрічаємось у Каліфорнії, завжди їдемо у Alice’s. Власники люблять нашу команду та постійно запитують, як справи в колег. Коли розпочалася війна в Україні, Джеймі та Енді (на фото, - ред.) запитали, як вони можуть бути корисними українцям та вирішили зробити футболки на підтримку України. Футболки мають такий успіх, що ресторан не встигає виготовляти додаткові партії, їх розкуповують гості та шанувальники закладу”, – каже Алекс Таубер.

Зі слів Алекса Таубера, станом на зараз продано кілька сотень футболок на суму понад 10 000 доларів.

Алекс зауважив, що Енді та Джеймі Керр – дуже активні у своїй громаді та долучаються до різноманітних ініціатив, важливих для локальної спільноти. Тож допомога Україні – це крок із розширення спільноти друзів ресторану.

“Alice’s існує з 1960-х років і є одним із символів Руху миру, що набув розквіту в ці роки. Сюди приходять усі – олімпійці, Нобелівські Лауреати. Ілон Маск привозив сюди одну з перших Tesla, а донька Стіва Джобса згадує цей ресторан у своїй книзі “Small Fry: A Memoir”. Тут усі сидять поряд, спілкуються на рівні, це місце – дуже особливе. Нам так приємно, що ресторан вирішив допомогти Україні! Та це також і дуже природно поєднується з його місією”, – зауважив Станіслав Златкін, провідний інженер у Veer.

Станіслав додав, що вибір фонду, для якого було передано кошти, також був дуже природним, адже зараз частина працівників Veer перебуває в Івано-Франківську та слідкує за діяльністю Save Ukraine Now.

Читайте також: Американська художниця пожертвувала $20 000 українцям

ДовідкаКоординаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now (SUN) створено в лютому Івано-Франківською міською радою, Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківській області, обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки,  Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром ім. Івана Франка спільно з іншими партнерами для забезпечення комплексних потреб військових батальйонів Івано-Франківської області на передовій.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×