Новини

Оголошуємо тендер - надання послуг графічного дизайну

Оголошуємо проведення тендеру на закупівлю надання послуг графічного дизайну у рамках проєкту "Дослідження факторів формування транспортної поведінки мешканців Івано- Франківської об'єднаної територіальної громади"  (SG54251)

Мета: Покращення якості повітря в Івано-Франківській ОТГ завдяки переходу населення на сталі види пересування. Трансформація міських політик щодо мобільності на основі аналізу факторів формування у мешканців транспортної поведінки.

Завдання проекту: 

  1. провести дослідження факторів, що впливають на транспортну поведінку жителів Івано-Франківської ОТГ;
  2. на основі дослідження підготувати рекомендації щодо міської політики впливу на транспортну поведінку з метою вибору сталих способів пересування та зменшення впливу на довкілля від міського транспорту.

Очікувані задачі:

  • графічний дизайн результатів дослідження факторів формування транспортної поведінки мешканців Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади

Очікуваний період і тривалість залучення:

Залученість триватиме впродовж червень-серпень 2022 на періодичній основі по декілька годин/днів впродовж робочого тижня. Загальний очікуваний термін залученості - до 140 робочих годин.

Пропозиція має містити: 

  • Фінансову пропозицію (згідно поданого нище додатку 1), яка враховує усі податки і збори. У разі подання кандидатів з інших міст, пропозиція має враховувати можливі витрати на приїзд в Івано-Франківськ. Поїздки є опціональними  і не будуть оплачені додатково. 
  • Зазначити статус подавача - ФОП, ТОВ, фізична особа.
  • Пропозиції просимо надіслати на електронну пошту buriak.buriak.m@gmail.com  з темою листа “SG54251  Послуги графічного дизайнера  у рамках проєкту "Дослідження факторів формування транспортної поведінки мешканців Івано- Франківської об'єднаної територіальної громади" не пізніше 31 травня 2022 року. 

Зверніть увагу:

– Причини відмови в підтримці тендерної пропозицій не повідомляються.

Контактна особа – Марта Буряк, електронна пошта для звернень buriak.buriak.m@gmail.com.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×