Новини

“Читай”: на лекції Анастасії Євдокимової створимо маст-рід список на час війни

“Читай” – нова культурна ініціатива платформи «Тепле Місто», запрошує на другу подію. У четвер, 21 квітня, розпочнемо цикл розмов про українську літературу з літературознавицею Анастасією Євдокимовою. 

Під час лекцій ми обговоримо важливі для нашої літератури теми та застосуємо до них нову, неочікувану оптику. Зокрема, поговоримо про дім, який герої поетичних і прозових творів захищають чи знаходять, який слугує тимчасовим прихистком або стає фортецею. Панорамно оглянемо тему війни в українській літературі: від Київської Русі до 2022 року. А ще складемо перелік імен та творів, які потрапляли під імперську і радянську заборону в ХІХ та ХХ століттях, проте сьогодні звучатимуть для нас неочікувано актуально. Сформулюємо свій поетичний маст-рід чуттєвої, громадянської, побутової лірики на щодень”, - каже Анастасія, літературознавиця, культурна менеджерка та кураторка літературних програм.

У квітні “Тепле місто” розпочало одразу декілька програм, які триватимуть впродовж наступних місяців. Разом з вами маємо нагоду переглянути свої погляди на класиків та дізнатися більше про сучасників нашої літератури. Можливо, переосмислити те, що у шкільні часи здавалося нам “нудним, сумним та драматичним”. Ми запрошуємо вас познайомитися не з сивочолими іменами, а з темами, довкола яких гуртувалися різні покоління письменників, які завжди були вагомими для нашої культури, і які зараз – в умовах повномасштабної війни, знову звучать актуально та переконливо. Із цим нам допоможе Анастасія.

Формат наших зустрічей зараз є камерним, а кількість місць обмежена фізичним простором кав’ярні, тому реєстрація на подію є обов’язковою.

Дата зустрічі: четвер, 21 квітня

Місце зустрічі: кав’ярня «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича), приміщення якої має також укриття на випадок повітряних тривог.

Час івенту: 18:00 - 19:15

Бережіть себе і до зустрічі на подіях #читай 

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Дізнайтеся більше про проект та програму на квітень-2022
 

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×