Новини

Читай: лекція Анастасії Євдокимової «Сучасна українська поезія: з чого почати»

14 червня о 18:00 запрошуємо на лекцію літературознавиці Анастасії Євдокимової в межах ініціативи «Читай»:«Сучасна українська поезія: з чого почати?». 

За останні 30 років кілька поколінь українських поетів та поеток накопичували досвід та поетичні збірки. Під час лекції ми з’ясуємо, що є в поетичній бібліотеці сучасної української літератури і як в ній розібратися. А також впорядкуємо універсальну книжкову полицю відібраної поезії та дамо відповіді на питання:

– Звідки починається відлік сучасної української літератури? 
– Які поетичні тексти ставали хітами, а які залишилися недооціненими? 
– Як знаходити улюблених поетів?

Анастасія Євдокимова – літературознавиця, культурна менеджерка та кураторка літературних програм, співавторка подкасту діалогів про культуру «Наразі без назви», що створюється на платформі The Ukrainians.

Формат наших зустрічей зараз є камерним, а кількість місць обмежена фізичним простором кав’ярні, тому реєстрація на подію є обов’язковою.
Місце зустрічі: кав’ярня «‎Adelie» (вул. Грушевського 14, вхід з вул. Вагилевича).

Бережіть себе і до зустрічі на подіях #читай

____________________________________________________________________________________________________________________

«Читай» – ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле Місто». В основі нашої роботи – щорічна програма спеціалізованих подій спрямованих на промоцію читання серед українців. У перспективі, ми також плануємо будівництво унікального фізичного простору «Центру промоції читання»: з сучасною книгарнею, кав’ярнею, читальними залами та подієвими просторами.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×