Тепле Місто Міські ґранти

Програма "Міські Ґранти" створена для активізації та посилення ініціатив, громадських організацій і середовищ, які ставлять за мету проґресивний розвиток міста, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду міста до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.

сума
20000 UAH
дедлайн
21.02.2019
сума
20000 UAH
дедлайн
21.02.2019
сума
20000 UAH
дедлайн
21.02.2019
сума
20000 UAH
дедлайн
21.02.2019

Якщо маєш ідею — поділись нею, якщо шукаєш ідею — знайди тут

банк ідей

Інші можливості

Ґрант
Відділ патронатної служби
до 05.03.2019

Міська цільова програма

Послуга
Greencubator

Подача заявок на конкурс стартапів на ринку зелених технологій

Подія
Туристична асоціація Івано-Франківщини
до 01.03.2019

Підтримка жіночих стартапів у креативних індустріях міста

Послуга
Lex Consulting
Безкоштовна правова допомога

Результати програми "Міські Ґранти"

Design Village 2016
Дата конкурсу
31.10.2016

Конференція, метою якої є утворення дружнього середовища для знайомства, діалогу та обміну досвідом між творчими особистостями різних сфер дизайну.

Бюджет – 12 500 грн

City Scouting
Дата конкурсу
14.07.2016

Розпізнання обраних фрагментів міста за допомогою артистичних інструментів – робіт, реалізації, ситуації та інтервенції в публічний простір; організація виставки за результатами дослідження візуального простору міста.

Бюджет – 7 690 грн

Облаштування спортивно-відпочинкової зони у мікрорайоні Пасічна
Дата конкурсу
25.10.2016

Облаштування спортивно-відпочинкової зони у мікрорайоні Пасічна (на території Спортивного комплексу НФК «Ураган», 1-й етап).

Бюджет – 12 500 грн

Вулична зарядка «Uppy»
Дата конкурсу
18.08.2016

Облаштування на вулиці, у відкритому доступі, лавки із панеллю сонячної енергії для екстреної підзарядки мобільних пристроїв.

Бюджет – 9 000 грн

Фестиваль культур 2016
Дата конкурсу
07.08.2016

Усунення культурних бар’єрів між націями та ознайомлення жителів міста з особливостями традицій інших країн шляхом презентацій, ігор, танців, дегустацій національних страв, показів національних костюмів представників понад 15 країн.

Бюджет – 8 310 грн

Конференція «TEDxIvanoFrankivskWomen»
Дата конкурсу
29.10.2016

Конференція за участі надихаючих лідерів думок із різних сфер діяльності. Особливістю є те, що спікерами є тільки жінки відповідно до правил TED. На конференцію «TEDxIvanoFrankivskWomen» у 2016 р. було запрошено дванадцять спікерів з різних міст, які презентували успішні ідеї, у т. ч. двох спікерів з Івано-Франківська. Тема конференції «Be Yourself».

Бюджет – 15 000 грн

«Година Коду»
Дата конкурсу
11.12.2016

Мета проекту – знайомство школярів та студентів в ігровій формі з азами програмування, руйнування стереотипів щодо роботи програміста, ознайомлення учнів із спеціальностями, які пов’язані з інформаційними системами.

Бюджет  5 001 грн

«Терапія мистецтвом»

Мета проекту – допомагати у створенні сприятливих умов для психічного розвитку кожної дитини, в позитивному формуванні їх світогляду до навколишнього світу, людей методом лікування творчістю, через спільну діяльність дорослого з дитиною, результатом якого будуть предметний чи сюжетний малюнок на стіні.

Бюджет – 14 453 грн

Виставка «Портрет місця і часу. Невідомий світ Параски Плитки-Горицвіт»
Дата конкурсу
10.11.2016

Перша в Україні і світі виставка небачених до сьогодні світлин гуцульської художниці, письменниці, фольклористки, народного філософа Параски Плитки-Горицвіт, що має на меті привернути увагу до фотографічного спадку мисткині. Цими заходами команда прагнула спонукати молодь та людей середнього віку до впорядкування сімейних архівів і створення віртуального родинного альбому мешканців Івано-Франківська.

Бюджет – 15 000 грн

Міні-кінофестиваль
Дата конкурсу
15.11.2016

Мета проекту – популяризувати кіно українського походження, мотивувати місцеве населення на створення свого короткомеражного та повнометражного кінофільму завдяки перебуванню у відповідному середовищі кіно-тусовок.

Бюджет – 10 546 грн

Виставка «Ми ті на кого ми чекали»
Дата конкурсу
17.03.2016

Реалізація проекту супроводжувалась зміною інтер’єру Центру Сучасного Мистецтва. Проект представлено дев’ятьма роботами спільної експозиції, що у своїй послідовності формують авторське висловлення про стан візуального мистецтва в місті та взаємодію автора з умовним глядачем.

Бюджет – 10 000 грн

Nevdoma
Дата конкурсу
01.01.2016

В межах ґранту було оплачено хостинг та домен на один рік. Сайт не містить комерційного контенту і розрахований виключно на інформування мешканців міста про актуальні події.

Бюджет – 2 760 грн

Інформаційно-просвітницька кампанія «Попередимо біду»
Дата конкурсу
27.02.2016

В рамках проекту було проведено одноденний семінар для лікарів-педіатрів, студентів-медиків із залученням найкращих фахівців онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. Семінар був присвячений темі первинної діагностики онкозахворювань у дітей і залучав провідних фахівців у галузі дитячої онкології та гематології.

Бюджет – 10 000 грн

Онлайн-видання «UFRA» – проект «Містосвіта»
Дата конкурсу
29.02.2016

Протягом трьох місяців на сторінці онлайн-журналу «UFRA» було опубліковано 12 статей присвячених освіті та урбаністиці під загальним титулом «Містосвіта». Ці статті показали як в різних містах світу та України вирішуються міські проблеми та  впроваджуються інновації у сфері освіти. Матеріали були спрямовані на створення підґрунтя та натхнення на реалізацію корисних проектів у цих та інших сферах мешканців Івано-Франківська.

Бюджет – 7 240 грн

Вистава «Mетаморфоза»
Дата конкурсу
19.02.2016

19 лютого 2016 року колектив Mime Wave Ukraine в Івано-Франківську представив виставу «Метаморфоза», а також організував два майстер-класи з методик партисипативного театру – фізичного театру та театру пригноблених. Проект надав можливість встановити контакти між театральною та мистецькою спільнотою міста Івано-Франківськ та познайомити жителів та гостей міста з новою формою театру.

Бюджет – 10 000 грн

Боча на колесах
Дата конкурсу
10.06.2017

Проект базується на створенні команди для гри в Боча, оренди приміщення та організації тренувань гри Боча в Івано-Франківську. Це дасть змогу людям з особливими потребами займатися спортом, розвивати себе, ставити цілі та досягати їх. Також проект відкриває можливість прийняття участі в різних змаганнях з гри Боча як на рівні районів, області, країни так і за її межами.

Бюджет – 15 000 грн

Віртуальна реальність у бібліотеці
Дата конкурсу
10.06.2017

Запровадження сучасного, альтернативного методу навчання з допомогою віртуальної та доповненої реальності, привернути увагу, викликати емоційну реакцію, виховати у дітей цікавість до бібліотеки та читання. Діти будуть не просто вчити історію, а стануть її частиною, опинившись у ролі реальної історичної особистості. Після того як вони прочитають про археологію, вони зможуть зайнятись віртуальними розкопками. Також, використовуючи освітні проекти від Google expeditions project, діти матимуть змогу віртуально подорожувати різними куточками світу.

Бюджет – 14 810 грн

Вікно у світ
Дата конкурсу
10.06.2017

Навчання комп'ютерної грамотності незрячих людей та людей зі слабким зором шляхом застосуванням спеціального звукового програмного забезпечення. Люди з інвалідністю по зору, навчившись роботі на ПК із застосуванням спеціальних голосових синтезаторів, зможуть виконувати самостійно читання літератури, написання текстів, сканування документів, спілкування через мережу Інтернет, отримувати та обмінюватись інформацією.

Бюджет – 15 000 грн

Велодень 2017
Дата конкурсу
28.05.2017

Організація Велодня у Івано-Франківську, який має на меті пропаганду активного відпочинку та здорового способу життя, популяризацію велосипеду як альтернативного, екологічного та безпечного виду міського транспорту, а також культури керування велосипедом.

Бюджет – 4 730 грн

Реставрація старовинних дверей в пам'ятці архітектури на вул. Шопена, 1

Команда проекту поставила собі завдання відреставрувати автентичні двері та повернути їх на історичне місце і цим самим показати практичний приклад бережного ставлення до старовинних архітектурних елементів, зокрема молодим людям, студентам, які навчаються у даному університеті.

Бюджет – 15 000 грн

Соціальний центр для учасників АТО та їх родин

Адаптація воїнів АТО та їх родин до цивільного життя шляхом фізичної та психологічної реабілітації. В реабілітаційному центрі передбачається виконання масажу, проведення занять на кардіотренажерах, організація інтерактивного дозвілля, робота з психологом, робота в різнопрофільних групах здоров'я, майстер-класи для дітей.

Бюджет – 15 000 грн

Облаштування майданчика для волейболу та тенісного стола на стадіоні в мікрорайоні Опришівці

Метою проекту є пропагування здорового способу життя серед місцевого населення мікрорайону Опришівці та молоді зокрема, надання можливостей вибору населенню, як проводити вільний час – займатися спортом (волейболом чи настільним тенісом).

Бюджет – 4 000 грн

Фестиваль франківських дворів

Свято згуртування для мешканців чотирьох будинків різних районів міста та сусідніх до них будинків, направлене на тісніше знайомство жителів будинків та вирішення спільних проблем.

Бюджет – 15 000 грн

Будівництво універсального спортивного майданчику з синтетичним покриттям у мікрорайоні Пасічна

Створення та облаштування спеціального спортмайданчику у мікрорайоні Пасічна для активного дозвілля осіб різних вікових груп, осіб з вадами руху, інвалідів-учасників АТО.

Бюджет – 11 000 грн

Просвіта душі і серця
Дата конкурсу
31.12.2017

Волонтерські сервіси в медичних закладах. Команда проекту має на меті сформувати надійну команду волонтерів шляхом навчання,тренінгів та семінарів, яка виконуватиме волонтерську діяльність в медичних закладах, для того, щоб покращити там атмосферу, рівень обслуговування, підвищити успішність роботи медичного персоналу та допомогти пацієнтам та людям, які залишились без догляду рідних.

Бюджет – 16 630 грн.

Мультимедійний лекторій в студентському просторі “Paragraph”
Дата конкурсу
31.12.2017

Проект, передбачає, облаштування професійного мультимедійного лекторію на базі студентського простору Paragraph із усім необхідним обладнанням для розвитку молоді та неформальної освіти, формування стартап середовища, зростання кількості та якості освітніх заходів у місті.

Бюджет – 19 970 грн

Ековиставка сучасного мистецтва “Експансія”
Дата конкурсу
16.11.2017

Мистецько-просвітницька виставка сучасної фотографії та інсталяцій, покликана привернути увагу та ознайомити відвідувачів із сучасним мистецтвом та сприяти їх залученню до проблем екології.

Бюджет – 7 200 грн

“15-35-65”
Дата конкурсу
31.12.2017

Проектом передбачає встановлення спортивних споруд в дворі ОСББ “Пасічнянське” (вул. Галицька, 145б), що дасть змогу згуртувати людей різного віку через неформальну комунікацію та спільний активний відпочинок.

Бюджет – 6 700 грн (проект отримав часткове фінансування)

Кубок Західної Ліги з гри боча
Дата конкурсу
31.12.2017

Проект передбачає організацію та проведення відкритого турніру з гри боча серед спортсменів західних областей із захворюванням опорно-рухового апарату, з метою започаткування Кубку Західної Ліги в м.Івано-Франківську.

Бюджет – 20 000 грн

Реставрація трьох старовинних вікон в Обласній Дитячій Бібліотеці на пл. Міцкевича, 4
Дата конкурсу
31.12.2017

Мета проекту – збереження історичної спадщини міста Івано-Франківська, на прикладі реставрації трьох красивих старовинних вікон в дитячій бібліотеці. На даний момент вікна забиті фанерою, автентичні деревяні рами зберігалися безпосередньо у самій Вежі бібліотеки. Тому ставимо перед собою завдання відреставрувати автентичні віконні рами, відновити втрачене засклення та повернути їх на історичне місце. Цим самим показати практичний приклад бережного ставлення до старовинних архітектурних елементів, зокрема діткам і батькам, які відвідують бібліотеку та всім містянам, які прогулюються площею Міцкевича.

Бюджет – 20 000 грн

Всеукраїнський БарКемп з цифрової спадщини, Franyk edition
Дата конкурсу
06.05.2018

«Всеукраїнський БарКемп з цифрової спадщини, Franyk edition» – дводенна подія з Всеукраїнської серії баркемпів створених для підтримки та популяризації цифрових методів у реставрації та урбаністиці.

Бюджет – 13 905 грн

Мій світ
Дата конкурсу
31.08.2018

Облаштування майданчика з елементами канатного парку для розвитку та зміцнення здоров'я дітей з аутизмом та ТПМ на базі Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру. У рамках проекту буде встановлено модуль «Сітка», який дозволить учням центру розвивати фізичні якості та активно проводити час на групі продовженого дня.

Бюджет – 17 500 грн

Проект соціальної мультиплікації «Світ повний можливостей»
Дата конкурсу
26.04.2018

Соціальна мультиплікація – це унікальна методика поглибленого вивчення думок та переживань людини задля налагодження комунікації й вирішення важливих проблем. Організатори провели 6 тренінгів, залучили 90 дітей віком від 10 до 16 років (різних за захопленнями та соціальним статусом), які об’єдналися навколо однієї проблеми. Вони самі обирали соціально важливу тему, шукали шляхи вирішення цієї проблеми, вигадували мультфільм та створювали його з підручних матеріалів. В проекті брали участь більшою мірою діти з соціально незахищених категорій.

Бюджет – 17 260 грн

Реставрація старовинних дверей за адресою вул. Незалежності, 29
Дата конкурсу
16.05.2018

З допомогою проекту організатори хочуть зберегти історичну спадщину Івано-Франківська на прикладі реставрації старовинних дверей за адресою вул. Незалежності, 29.

Бюджет – 20 000 грн

Врятуймо скарби разом!
Дата конкурсу
31.08.2018

Проведення виставки відреставрованих сакральних творів XVII-XIX cт. в рамках проекту «Повернення сакральних реліквій». Результати дослідницької роботи та факти про сакральну історію України будуть представлені у вигляді графічних та відеоматеріалів у ратуші. 

Бюджет – 11 335 грн

Альманах міжкордонних письменників
Дата конкурсу
31.08.2018

Проект має на меті створення альманаху, основу якого формує дослідження образу Івано-Франківська та Галичини у контексті світової літератури.

Бюджет — 18600 грн

Будь помітним! Збережи життя!
Дата конкурсу
31.08.2018

Команда проекту планує розробити пам’ятки правил дорожнього руху для велосипедистів та пішоходів, провести низку навчальних зустрічей з метою зменшення кількості аварій та травматизму на дорогах.

Бюджет — 20 000 грн

Інклюзія в бібліотеці
Дата конкурсу
31.08.2018

Проект має на меті надати людям з порушенням зору можливість презентувати себе та свої уподобання, знайти нові знайомства, реалізовувати свій творчий потенціал, професійні амбіції, отримати нові знання в галузі літератури й мистецтва, цікаво та креативно проводити дозвілля.

Бюджет — 19 985 грн

Навчимо 1000 дітей Arduino робототехніки в школах
Дата конкурсу
31.08.2018

Проект передбачає проведення навчань для вчителів з викладання Arduino робототехніки та створення у перспективні автономних гуртків роботехніки в школах міста.

Бюджет — 20 000 грн

8-й Івано-Франківський велопарад дівчат
Дата конкурсу
31.08.2018

Команда проекту планує популяризувати велосипедний рух серед дівчат та жінок міста шляхом проведення велопараду. Проект має власну тематику та заздалегідь зазначений маршрут.

Бюджет — 1 415 грн

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×