«Сеанс Міського Сканування» підтримай проект

Триває
0%
бюджет проекту 10000.0 UAH
зібраних коштів 0.0 UAH
долучилось людей 1

«Сеанс Міського Сканування» — міжнародний міждисциплінарний фестиваль, що відбудеться в Івано-Франківську 12-20 серпня 2017 року.

Це фестиваль про місто і для міста. Він буде щорічним. Цього року його тема — «Рольові моделі». Учасники шукатимуть відповіді на запитання, яким є Івано-Франківськ, чим і за якими внутрішніми законами живе місто, які особливості та нерозкриті потенціали має, які моделі відповідають його розвитку і як «імпортовані» рішення можна адаптувати під локальні потреби. Кураторами «Сеансу Міського Сканування» є понад 20 митців, архітекторів й урбаністів із 7 країн: України, Польщі, Угорщини, Іспанії, Італії, Німеччини й Австрії.

Фестиваль має два етапи. У травні 2017 року відбувся дослідницький візит до міста кураторів і координаторів заходу. Під час кількаденного перебування у Франківську вони ознайомились із міським середовищем, поспілкувались із колегами та місцевими мешканцями, а в підсумку презентували свої тематики, підходи, локації, з якими працюватимуть під час основної частини фестивалю у серпні 2017 року.

Під час фестивалю заплановані дослідження, дискусії та воркшопи. Робочі групи працюватимуть на 11 різних локаціях міста — від затишного подвір’я до великого промислового об’єкта. Оскільки фестиваль мультидисциплінарний, то він передбачає роботу з різними формами й тематиками: відео, фото, аудіо, перформанс, архітектура, мистецтво, нові моделі мислення та ін. Захід відкритий для участі представників різних професійних сфер: це можуть бути науковці, культурологи, соціологи, дизайнери, митці, фотографи, відеографи, інженери, садівники, студенти архітектурних факультетів місцевих університетів. Взяти участь у фесивалі зможуть зацікавлені й активні мешканці Івано-Франківська та інших міст — або як учасник дослідницької групи, або як слухач і спостерігач, який хоче краще пізнати рідне місто, зрозуміти актуальні урбаністичні процеси.

«Сеанс Міського Сканування» — проект платформи «Тепле Місто». Фестиваль реалізовується за підтримки Конкурсу Малих Грантів DREAMactions (проект освітньої платформи CANactions і Western NIS Enterprise Fund), Фонду ім. Г.Бьолля, EVZ Stiftung (проект MeetUp) та громадського ресторану Urban Space 100.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×