Проект city-brand.if.ua

Візуальний стиль міста

Триває

Проект із розробки візуальної ідентичності Івано-Франківська, за результатами якого місто отримало новий візуальний стиль: логотип та архітектурно-художню концепцію вигляду вулиць, яка стала основою для проекту «Вивіски»

Все почалося з ідеї і бажання перетворити Івано-Франківськ на естетичне та привабливе місто. Заради цієї мети сформувалося об’єднання небайдужих людей. Так виникла «Ініціатива створення візуального стилю Івано-Франківська», яку підтримали сотні іванофранківців і профінансували 46 меценатів. Проект реалізувала компанія «Aimbulance» (м. Київ) і дизайнер Йован Роцанов (Jovan Rocanov), один із найкращих спеціалістів із айдентики в Європі. Як результат, у 2014 році в Івано-Франківську було представлено новий візуальний стиль міста.

Новий логотип увійшов у short-list фестивалю реклами «Каннські леви» в категорії Large Scale Logo, та став одним із 5-ти кращих логотипів у світі в 2014 р.

У рамках проекту виготовлена сувенірна продукція, яка швидко стала популярною серед мешканців і гостей міста.

Логотип міста знаходиться у вільному доступі. При використанні в своїх розробках дотримуйтесь правил його застосування та погодьте із нами макет, написавши на пошту info@warm.if.ua.

Правила використання логотипу Івано-Франківська: IF_Guideline

Презентація Візуального стилю Івано-Франківська: city-brand.if.ua

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×