25.05.2018
Дата події

Конференція Design Village

Конференція Design Village 2018 – це три захопливих дні, одні з найвпливовіших спікерів галузі. Mojang (Minecraft), Ueno, Punanimation, BBDO Ukraine, buero bauer – чимало українських та зарубіжних профі. Вони надихають, навчають і допомагають зрозуміти, який дизайн — дизайн.

Design Village існує три роки: дві попередні конференції проводились у 2015 та 2016 роках та щоразу збирали понад 500 учасників. Цього року Design Village триватиме три дні та складатиметься з лекцій, воркшопів, майстер-класів, виставок та портфоліо рев’ю.

Тема цьогорічної конференції, “Дизайн заради дизайну – не дизайн!”, обрана не випадково. Україна, за більш як чверть сторіччя незалежності, на жаль, досі не сформувала стійку культуру людино-центричного дизайну. Причина цьому – діра у профільній освіті та застарілому процесі навчання нових спеціалістів, а також і вина самих дизайнерів, які не вміють (або не хочуть) створювати якісний дизайн, засмічуючи країну та її інформаційний простір поганим дизайном. Конференція Design Village покликана частково це виправити.

Конференція відуватиметься 25-27 травня в Івано-Франківську.

Придбати квитки можна тут.

Подія
Design Village

Конференція Design Village 2018 – це три захопливих дні, одні з найвпливовіших спікерів галузі.

Послуга
Greencubator

Подача заявок на конкурс стартапів на ринку зелених технологій

Послуга
Lex Consulting
Безкоштовна правова допомога
Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×